
Чоловічі Чорні однотонні Напівприталені Джинси Добра Якість турецького бренда Tello Jns Tello, Туреччина, 38
2 550 ₴
- В наявності
- Код: 2130
+380 (96) 197-84-88
- +380 (98) 888-95-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічі Чорні Однотонні Напівприталені Джинси Гарна Якість Турецького Бренду Tello Jns

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tello |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри чоловічих джинсів | 38 |
| Обхват талії | 42 см |
| Обхват стегон | 52 см |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Коттон |
| Посадка | Середня посадка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Сезонність | Весна/осінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴



