Чоловіча Чорна Стильна Вітрівка Бомбер MCR
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MCR safety |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сезон | Демісезон |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 60 |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Довжина виробу по спинці | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 54 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 412 ₴



